לבחור בחיים מתוך שמחה

עכשיו אני

פורסם בתאריך:  01/12/2015 - 11:30

לפני עשרים שנה חייתי את החלום (האמריקאי נראה לי): משרה בכירה בחברת תקשורת (אישה מצליחה בעולם של גברים), בעל מקסים ומצליח, דירה (בלי משכנתה), משכורת יפה, תואר שני במנהל עסקים ...

חשבתי שהכל ורוד ושאני מאושרת.
אז חשבתי...
בגיל 26 ילדתי בשמחה את בני הבכור גיא, שאחרי חודש נפטר ממחלת ריאות קשה. הגעתי לתחתית הבור, לחור השחור, למקום שבאופן מוזר הציל אותי. כן, נקודת המשבר הכי משמעותית בחיי גרמה לי לבחון מחדש את כל מה שחשבתי שנכון לי ולבדוק מה אני באמת רוצה ומה יהפוך אותי להיות מאושרת.

בעשרים השנה שעברו מאז אני בתהליך מתמיד של דיוק נקודת האושר שלי (לא נקודת הג'י חבר'ה, זה הרבה יותר עמוק מזה...). הבנתי שאם אהיה כל הזמן עסוקה ב"חוץ" - מה חושבים עליי, מה הילדים שלי רוצים שאהיה, מה בעלי רוצה שאהיה, איך להצליח בעיניי החברה, אפספס את הדבר החשוב מכל - להקשיב לעצמי. מה אני רוצה? מה אני אוהבת? מה השעייה שהופכת אותי למאושרת באמת? איפה אני מוצאת משמעות וסיפוק.

העצירה להתבוננות, החיפוש והמציאה של התשובות לשאלות האלה, היא שעזרה לי לבחור כל יום מחדש בשמחה. 
כן, זו בחירה! זה לא קורה במקרה, זה לא קורה "מעצמו", זה דורש עבודה, מכוונות ובחירה מחודשת כל יום מחדש.
ליפול לבורות, להתמודד עם אתגרים ולאורך כל הדרך לא לוותר על עצמי, ועל השמחה!
בדרך פגשתי המון אנשים ששמעו את הסיפור שלי ואמרו "גם אני", אנשים שהרגישו תקועים בעבודה שהם לא אוהבים, בזוגיות שלא מתפתחת, התקשו לתת מקום לעצמם ולחלומות שלהם או פחדו לזוז ולעשות שינוי מחשש לאבד את מה שהשיגו.
הבנתי שכל מה שקרה לי קרה מסיבה מסויימת, והחלטתי לעזור לאחרים למצוא את הקול שלהם, להגשים את הייעוד שלהם, לבחור בחיים מתוך שמחה. 
הקמתי את תנועת "עכשיו אני" (א-פוליטית לחלוטין), התנועה שתדביק אנשים בשמחה ותאפשר להם להיות נוכחים בצורה מלאה בחייהם.
אם מעניין אתכם לשמוע עוד על תנועת "עכשיו אני", היכנסו לאתר שלי www.tamidbalev.co.il או תתקשרו אליי וניפגש 054-5798968
מחכה לכם בנקודת האושר....