לבחור בחיים מתוך שמחה

עדויות

ד באדר ב התשע"ד 2014 במרץ 26

תמי היקרה,

הנדון: סדנאות בנושא עצמת הניהול הנשי

אני מבקשת להודות לך מקרב לב על הסדנאות שהעברת במשרדנו ב-19.3.14 וב-24.3.14, בנושא עצמת הניהול הנשי, בהשתתפות מנהלות בדרגי הניהול השונים.

[...קרא עוד]

אני מסוג האנשים שבאים לסוגי טיפולים כמו תטא-הילינג קצת בספקנות. הגעתי לטיפול אצל תמי יותר מתוך סקרנות מאשר מתוך אמונה שלמה שתוכל לעזור לי.

אני אפילו לא זוכרת מה בדיוק הייתה הבעיה. אני רק זוכרת ש"זה עשה לי את זה". גם הדרך שבה תמי הכניסה אותי לעולם הזה וגם ההרגשה לאחר מכן של רוגע וחיוביות.

לאחר מספר טיפולים הלכתי בעצמי לקורס מטפלים – לא כדי להפוך למטפלת אלא כדי להבין ולהיכנס יותר לעולם התטא. מדי פעם אני עדיין לא מוותרת לתמי ומגיעה אליה.

[...קרא עוד]

הטיפול אצל תמי מלווה בתחושה מכילה קשובה ומאפשרת.

צעד אחר צעד היא אינה מניחה עד שמגיעים ללב הבעיה שבתוכה מתאפשר שינוי הדפוס המקבע והעוצר. ההבנה שלו המודעות איפשרה לי את התזוזה קדימה.

תמי בדרכה האוהבת האכפתית מובילה אפשרות לשינוי משמעותי אם מוכנים לשינוי. הטיפול היווה עבורי חוויה מעשירה מטעינה ומשמעותית.

[...קרא עוד]

ממש לא ידעתי מהו טיפול בתטא-הילינג, אפילו קצת חששתי, אבל החלטתי לשחרר ולהתמסר למשהו חדש.

הגעתי לקליניקה של תמי, חדר עם כניסה נפרדת ירוקה ופורחת, נעים ושקט אבל עם נגיעות של צבע ואסתטיקה, התיישבתי על הכורסא מול תמי ופשוט הייתי שם. אני, כמו שאני, מלאת קשיים, חפירות, שאלות ומכשולי החיים, העליתי את הכול בבת אחת וללא סדר.

[...קרא עוד]

תמי יקרה,

שמעתי רבות על תטא הילינג ותחושת הבטן שלי סימנה לי שכדאי שאתנסה בשיטת טיפול זו. יחד עם זאת כאשר הגעתי לראשונה, לא היו לי ציפיות רבות. כבר עברתי טיפולים וסדנאות מסוגים שונים ורף הביקורתיות שלי גבוה מאוד.

הקליניקה הנעימה, החיבוק החם והאנרגיות המדהימות עטפו אותי מיד עם כניסתי ולאחר שיחה קצרה "התחלנו לעבוד". מהר מאוד באמצעות ההנחיות שלך ובסיוע הנוכחות המלאה שלך, התחברתי לעצמי ולרבדים עמוקים בתוכי, זכיתי להבנות ותובנות והנושא עליו ביקשתי לעבוד קיבל הבהרה ונפתחה התקיעות.

[...קרא עוד]

באמת אי אפשר להסביר במילים מה זה תטא הילינג, אבל פגישה אצל תמי היא מסאג' לנפש.

אחרי פגישה אצלה הרגשתי קלה ב10 ק"ג לפחות, גבוהה יותר, זקופה יותר והכי חשוב מחייכת באמת. חיוך שבא מבפנים, אמיתי כמו של ילד כשהוא מצליח לעשות משהו פעם ראשונה.

[...קרא עוד]